SERVICES

Od wielu lat zajmujemy się naprawianiem samochodów osobowych oraz dostawczych.

Pracujemy jako mechanicy z wyboru, jesteśmy pasjonatami czterech kółek i w każdą naprawę wkładamy dużo serca. Nasz warsztat powstał z miłości do tych właśnie pojazdów.

01

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

01

Zajmujemy się serwisowaniem wszystkich marek ponieważ kochamy każdy rodzaj  auta

Zakres usług:

02

Naprawa usterki - ta usługa polega na zdiagnozowaniu usterki i przywróceniu normalnego funkcjonowania samochodu. Polecana szczególnie osobom bez doświadczenia technicznego jak również w przypadku niejednoznacznych objawów. Cena naprawy usterki ustalana jest z góry i nie przekroczy wartości ustalonej na protokole naprawy. Potwierdzenie słuszności diagnozy jest możliwe jedynie po usunięciu usterki i dlatego cena za godzinę pracy dotyczy czasu diagnozy oraz wymiany części po diagnozie.

03

Wymiana części - ta usługa skierowana jest do klientów z pewnym doświadczeniem technicznym. Polega ona na wymianie wskazanych przez klienta części. Polecamy ją zwłaszcza w przypadku wymiany części eksploatacyjnych takich jak klocki hamulcowe lub sprzęgło.

04

 1. Wulkanizacja 

 2. Obsługa klimatyzacji

 3. Przegląd serwisowy 

 4. Naprawy bieżące 

 5. Wymiana oleju, filtrów 

 6. Wymiana rozrządu

 7. Naprawa układu hamulcowego                                                     

 8. Naprawa układu kierowniczego 

 9. Diagnostyka komputerowa 

 10. Naprawy elektromechaniczne 

 11. Naprawa diesla oraz wiele innych...

05

Nasz mobilny serwis oferuje nie tylko wymianę i naprawę ogumienia ale również dokonujemy przeglądów i napraw samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Zakres usług które wykonuje nasz mechanik na „drodze”:

 • naprawa elementów układu jezdnego samochodów oraz naczep (wymiana tarcz, klocków siłowników hamulcowych, naprawa zacisków hamulcowych, piast, łożysk, miechów zawieszenia, drążków kierowniczych),

 • naprawy instalacji pneumatycznych i elektrycznych pojazdów,

 • naprawy elementów osprzętu silnika (rozruszniki, alternatory, paski napędowe, elementy napinające)

 • naprawy układu chłodzenia,

 • diagnostyka komputerowa pojazdów,

 • dowóz paliwa.

Obsługujemy pojazdy marek: Scania, Volvo, Iveco, Renault, Man, Mercedes-Benz i Daf. Serwisujemy i naprawiamy naczepy marki: : Wielton, Schmitz, Schwarzmuller, Krone, Wielton, Faber i inne. Wszystkie naprawy wykonujemy całodobowo i w miejscu wskazanym przez Klienta.